| CrazyLifex17 a întrebat:

intrebarea asta este pentru cei care joaca imvu.Imi puteti spune si mie cum as putea pune doua poze sau chiar maimulte la avut va rogpuppy dog eyes funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Ankutza_9928 a răspuns:

Incearca pe photoscape iti va prinde de folos

4 răspunsuri:
| 13Criistiina a răspuns:

Eu am jucat imvu si nu poti pune de la tine mai multe imagini sunt unele imagimi pe net cu mai multe poze si acolo tio alegi si o pui pe imvu happy

| Victor a răspuns:

Intr-o singura "casuta (cea a pozei de AV) nu prea vad cum poti sa pui mai multe poze. Poate animatie, dar poti pune (poze ale AVului) cite vrei :inserind coduri in "casuta" CSS/Html a oricarui panel.Incearca aici:http://cablan3d.blogspot.com/2011/02/joacate-cu-pagina-ta1.html#more si urmatoarele postari.BAFTA.

| CrazyLifex17 explică:

Ms Ankutza:d

| Ankutza_9928 a răspuns:

Cpl si mersi pentru funda:*