| EverydayImShufflin a întrebat:

Buna :***

joaca cineva Rising Cities?

Am ajuns la nivelul 8 si imi spune : ``Aprovizioneaza fiecare casa vecina cu.``. Cum fac sa arovizionez casele vecine? Unde, cum trebuie sa dau?

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| ZiBa a răspuns:

Buna. Eu am jucat acum mai intru o data la cateva zile. Din cate imi aduc aminte trebuie sa pui langa casa aprozar sau piata nu mai stiu ce era excat. Si de fiecare data cand vei strange "banii" de la case se vor consuma plantele necesare si atunci se aprovizioneaza.
Sper sa te ajute. C'ya.