| SlєndєrGirL a întrebat:

Joc metin2 de vreo 3 sau 4 ani si as vrea sa incerc unul nou.Pe fiecare dintre serverele pe care le-am jucat am fost player. Acum as dori sa incerc sa fiu GM. Daca sunteti Admin sau cunoasteti vreunul raspundeti cu metinul sau linkul de la site iar daca voi primi GM vei primi funda:*

6 răspunsuri:
| TheCosminutzu01 a răspuns:

Incearca Metin2Night Furry sau Metin2 Yoneis la ambele daca faci 250(ceia ce faci destul de repede) primesti automat GM GA VIP si Gm Ga Mai dau VIP la player in map1. Sper ca te-am ajutat. Funda plizz

| SlєndєrGirL explică (pentru TheCosminutzu01):

Esti admin?

| SlєndєrGirL explică (pentru TheCosminutzu01):

Da dar toata lumea poate avea GM eu ma referam daca este vreun admin si cauta GM...nu sa dea la oricine

| TheCosminutzu01 a răspuns (pentru SlєndєrGirL):

Da sunt admin pe night furry

| TheCosminutzu01 a răspuns (pentru SlєndєrGirL):

Da sunt admin. Daca teram ajutat FUNDa la raspunsul de mai sus

| SlєndєrGirL explică (pentru TheCosminutzu01):

Ma refeream la alt ceva.