| cosminbota24 a întrebat:

Buna joc Metin2 United si nu prea pot sa bat bine la green valley ce bonusuri imi trebuie!
Dau

Răspuns Câştigător
| ady_3580 a răspuns:

Iti bagi bonusuri monstrii :pietre etcc... funda?

| darkray a răspuns (pentru ady_3580):

De fapt nu e chiar asa cum zici u ma! ca trebuie sa bagi bonusuri monstrii...
parctic mobi (monstrii )aia sunt semi om, el trebuie sa isi bage pe toate itml Demi-Human

5 răspunsuri:
| ady_3580 a răspuns:

Pai iti bagi set monstrii si atunci o sa duci... big grin sper ca te-am ajutat?

| ady_3580 a răspuns:

Fraiere de darkray Demi-human este pentru dueluri rolling on the floor lasate bawinking Ma inveti tu mt2 sau eu? Cred ca eu big grin

| termoplane a răspuns:

Buna ce trebuie sa fac sa imi fac armura sau arma malled? Dau funda!

| termoplane a răspuns:

Buna ce trebuie sa fac sa imi fac armura, arma malled? plssssss