| PufuleteXoXo a întrebat:

Joc Minecraft de jumatate de an si intamplator am auzit de niste,, coduri"(mai tarziu am aflat ca e vorba de gamemod). Am incercat sa ascult cu mare atentie ce mi-au spus prietenii dar nu am reusit sa le introducsad. Sunt sigura ca am gresit dar nu stiu unde. Imi poate spune cineva cum si unde sa le introduc? Merci anticipat.

1 răspuns:
| HopefullyMe a răspuns:

Intri in minecraft,trebuie sa ai o mapa cu CHEATS : ON (cand generezi mapa ai la optiuni).In joc, dai enter si scrii exact asa "/gamemode (numele tau de Jucator) creative(survival, adventure, c, s, a) " si cam gata. Parca asa era. Hope it helps! happy