| Marry123 a întrebat:

Joc pe metro 2033 si am ajuns la nivelul acela cu MARKET, dar nu pot trece de el deoarece omul ala care e cu mine nu vine in locu ala care trebuie sa mearga. Pe youtube am vazut ca se misca dar la mine nu. Cei ce joca si stiu va rog sa-mi spuneti ce sa fac puppy dog eyes dau fundita :*

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu am jocul, dar pot sa-ti zic sa te uiti atenta la detalii.Dca se-ntampla ceva inainte de asta, si la tine nu se-ntampla, poate trebuie sa faci lucrurl ala.Vezi si ce butoane apasa.Ori incearca sa pui alt crack sau un patch mai nou, unele jocuri au bug-uri prin unele locuri si nu poti trece de anumite nivele.