| Hardy2000 a întrebat:

Buna,joc si eu metin2 ro, am cal incepator.Imi puteti spune o comada mai rapida sa calaresc, adica pentru a trimite calu dau 'ctrl+b'. Stiu sa calaresc dai clik pe cal si apare un meniu.Imi puteti da o comanda va rog.Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Nu exista asa ceva. Dar exista Papuci de vant, licori violet, suc de floare de piersic si skilluri ca iures si mers de fulg. Daca vrei comenzi incearca: set_w sau @04909 dar asta nu merge pe toate metinele si in mod sigur nu merge pe ro. Mai incearca si ctrl+g/h, ctrl+f.