| TraDeMaDe a întrebat:

La farmerama pot cumpara mamudele prin transfer bancar? ce pasi trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| doryan4u a răspuns:

Si eu joc farmerama am nivel 32 da e prin transfer bancar dai click pe clicheaza aici pentru a-ti umple contul cu mamudele alegi cate mamudele vrei de acolo si apoi alegi ce card ai jos la marcile de card.Sau poti trimite sms pentru 6, 20 euro la nu stiu ce numar da iti zice si in sms iti arata sa scrii un cod il scrii trimiti sms si primesti 156 mamudele.