| Alexutsa_2737 a întrebat:

Buna la toti! Am auzit de un joc lady popualr cine imi da si mie contul ei? Promit ca nu fac nimic rau doar vreau sa vad ce e cu acest joc. Ii dau funda si contul si parola puteti sa mi le dati la privat.

2 răspunsuri:
| Alexutsa_2737 explică:

Dc nu mia tr nmn nimic?

| MichelleI a răspuns:

Nu tia trimis nimeni nimic pantru ca poate nu are nimeni incredere in tine sa iti dea contul pote crede ca schimbi parola sau consumi banii sau alte chestii de genul acesat oricum dac vrei sa stii despre joc ai doau solutii: 1. sa intrebi pe TPU si 2. sa iti faci chiar tu cont stiu ca raspunsul meu nu iti este de ajutor