| MeDyw0w a întrebat:

Laptopul meu a fost virusat si l-am dus la un informatician ca sa ii reinstaleze Windows-ul si sa ii puna Anti-Virus. In fine, ieri a venit laptopul si am vazut ca e in regula totul acum la el. Vreau sa imi instalez VideoPad, un program usor, zic eu, de editat. Cum as putea sa instalez VideoPad pe laptop-ul meu? Sunt fata si nu prea ma pricep laughing. Ofer funda!

1 răspuns:
| darkwisper a răspuns:

Cautal pe Google, il downloadezi si il instalezi.
Da atentie! SA NU dai Next, Next Next si Finish! Verifici sa nu se instaleze altceva impreuna cu el.
Ptr. editari foto, recomand GIMP, e simplu de folosit, si seamana un pic cu PhotoShop.