| anonymous09 a întrebat:

Buna lume. as dori si eu niste exemple de jocuri ca : mafia 2, la noire, battlefield 3, modern warfare 3, HP 8 si altele de genul acesta. sa fie cat mai noi jocurile. din 2010 incoace. as dori mai mult exemple de jocuri ca mafia 2 si la noire dar daca gasiti si ca celelalte, e mai bine. funda pentru cele mai bune exemple de jocuri

1 răspuns:
| Adrian1885 a răspuns:

Joaca-te jocu asta Overlord 2 e din 2009 daca nu ai jucat Overlord 1 Rising Hell joacal si pe asta e un jocu tare amuzant.