| Emryy a întrebat:

Buna lumee. revin cu o noua intrebare, despre minecraft deoarece m-am apucat de 2-3 zile si am o mare problema. cum imi fac pamant si unde gasesc seminde de grau(wheat) sau cine imi poate arata un site(nu vreau site gen wiki minecraft) sau un video. un video unde iti arata unde trebuie sa mergi sa faci rost de una... de alta. ceva explicit ca pentru un mare incepator.

1 răspuns:
| Leon_Leo_1998 a răspuns:

Cauta pe you tube ''first night in minecraft'' sau ceva de genul... daca vrei sa stii mai multe, cauta pe you tube un canal pe nume ''mcspotlight''... sau intra pe http://www.minecraftwiki.net/wiki/Minecraft_Wiki