| neeko a întrebat:

M-am afiliat la site-ul elefant.ro...si as dori sa fac un script compatibil cu wordpress.com! Imi cere acolo ID carte.Care este acesta? Sper sa ma poate ajuta cineva.

Răspuns Câştigător
| mwentosana a răspuns:

Fiecare carte are un ID. Incearca cu una oarecare sa vezi daca merge.

2 răspunsuri:
| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

Id-ul cartii e probabil codul care apare in linkul cartii la sfarsit inainte de ". html"

Apropos, si librarie.net are un sistem de afiliere, daca te tenteaza, vezi aici detalii:

http://afiliati. librarie.net/

| neeko explică:

Bine, bine, dar care este id-ul cartii? da-mi un exemplu daca poti.