| CuriousMind a întrebat:

Buna!` M`am apucat ieri de IMVU...si nu mai merge metoda cu facutul banilor...cine mi-ar putea da si mie pe mesaj privat un cont IMVU cu lucruri (bani, haine, accesorii, etc) va rog mult?puppy dog eyes
Dau ce`a mai frumoasa fundita din lume:X... E o cauza nobila :3

3 răspunsuri:
| cristinica123 a răspuns:

Pai incearca sati creezi singura un hack sau ia hackuri de pe net sau fura conturi. Uita-te si pe youtube acolo gasesti multe videoclipuri!

| CuriousMind explică (pentru cristinica123):

Am incercat cu hackuri de pe net.dar nu functioneaza

| cristinica123 a răspuns:

Pai hackurile se creaza pe luna daca nu merge inseamna ca e expirat si nu e pentru acea luna