| Sergiu_JusTmee_1995 a întrebat:

M-ati putea ajuta si pe mine cu un lucru? Uitati care e problema mea: Cand eram mic inainte sa merg la scoala, am primit de la un prieten mai mare un joc. Era primul meu joc fantastic pe calculator desi nu stiuam sa citesc imi petreceam foarte mult timp pe el si stiu ca am ajuns intr-un loc dar nu foarte departe de inceput. Tot ce-mi amintesc stiu ca incepeam intr-un sat sau ceva de genul cu vikingi stil ceva gothic in care stiu ca era aproape de langa un lac si ceva pestera si ciuperci Sunt sigur ca era cu vikingi pentru ca odata ce ajungeam la lacul perspectiv incepea un film in care se vedea venind din spre ceata barci de vichingi si daca ma gandesc bine ba chiar i-am si vazut. Dupa care cred ca urma un razboi sau ceva de genul dupa care barca se scufundase in adancuri. De aici tot cemi aduc aminte era ca ma dadea in apa inauntrul barci sau langa ea si mai stiu ca trebuia sa gasesc un loc in barca [ea era in apa dar era un loc unde apa nu a ajuns] cat mai rapid pentru ca oxigenul mi se termina si aveam nevoie de el apoi am coborat mai jos si am vazut un skelet dupa care mai mergeam din nou si gaseam o pestera sub apa unde parca erau ciuperci nu mai stiu sigur dar stiu ca mai ajungeam intr-un loc unde era in apa un peste urias galben si stiu ca trebuia sa sar pe partea aialalta dar daca dadeam gres cadeam in apa unde era pestele urias. Va rog din tot sufletul ajutati-ma pentru ca n-am nici cea mai vaga idee cum se numea jocul deoarece nu stiam citii si prietenul meu e plecat in strainatate de 7 ani nici n-am mai luat legatura cu el va rog dau funda ori ce doar ajutati-ma si spuneti-mi cum se numeste jocul Va rog! cred ca era si spirite sau viata de dincolo

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SpookyKid a răspuns:

Uite poate jocul asta a fost tare atunci pentru ca erai mai mic si cred ca si daca ai gasi acum jocul te-ai plictisi rapid...am patit asta...

| Sergiu_JusTmee_1995 explică (pentru SpookyKid):

Nu cred ca mas plictisi pentru ca mi-as dori sa-l pot termina si nu avea grafica chiar asa rea era ca la gothic oare sa fi fost mod? ajutati-ma ......il caut de ceva ani buni si nu-l gasesc tin minte ca avea si pesti pirania uriasi vikingi cred ca si alte speci de animale vrajitori