| ArchWord a întrebat:

Buna ma ajutati si pe mine cu ceva am operation flashpoint red river si stiu ca daca merge greu trebuie sa ii schimb resolutia mai mica dar am facut asta si tot greu imi merge dar nu greu de tot doar ca eu daca ma uit in jos merge mai bine orice comanda dar daca ma uit drept imi merge greu dc? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| anaa5 a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou Windows... daca nu merge poate fi de la placa de sunet! poti incerca si asta Start -> RUN - Scrie Services.msc ->cauta Windows Audio -> Click dreapta pe el si START!
daca nu merge cheama pe cineva ce se pricepe! succes. funda?

1 răspuns:
| ArchWord explică:

Va rog