| Macai_Dani_1997 a întrebat:

Buna,ma joc manager de fotbal online si am cerut permisiunea unui administrator sa imi dea acces la o echipa protejata.Mi-a dat accept si am primit un mesaj in care era scris:"Felicitări!

Moderatorul ligii (numele ligii) ţi-a aprobat cererea de a intra în ligă. Vezi ce echipe ţi-au făcut oferte!

Intră în contul tău(numele meu de manager) și alătură-te ligii!
Si nu stiu cum sa iau echipa. Dau funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| radu999 a răspuns:

Intri in cont si din liga alegi echipa.