| anonim_4396 a întrebat:

Ma joc si eu 4story si am ca arma principala o vergea de os. Dar nu mai pot sa o folosesc, imi zice ca trebuie sa o repar. Puteti sa-mi ziceti si mie cum sau unde?

Răspuns Câştigător
| cosminc a răspuns:

Depinde in ce oras esti... cauta prin oras un om care e aproape de vanzatori de arme armuri si bijuter... eu am jucat si am lvl 46.

1 răspuns:
| raducu191919 a răspuns:

Te duci langa fierar in oras acolo langa el il vei gasi si pe cel care iti repara arma, armura ce vrei u DA ce 4s joci ro?