| RazviRazvan22 a întrebat:

Bună, ma poate ajuta cineva?
Am un PS3 și ma joc pe el gta 5, ideea e ca ultima oara am avut o misiune cu Franklin sa ma duc cu elicopterul pe o clădire și sa sar de pe ea cu unul pe nume Dom, după ce am terminat misiunea nu am mai primit alta și am cautat și pe YouTube și îmi arata ca să termin cele 13 misiuni cu parașuta, le-am făcut dar tot nimic. Știți cumva dacă am terminat jocul sau nu?
Aaa da și joc fără internet ca nu îmi merge sa îmi fac cont de PlayStation.

1 răspuns:
| sammy7 a răspuns:

Ai terminat misiunea; Vehicle Gateway