| Yssa996 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine..la un joc thinking
Pe ourworld. big grin
Cum sa fac mai multi bani.? :S
Cum sa fac muuuult mai repede flow. Stiu codul acela test-mode 42 si cryptobiologist, il folosesc.dar. pe langa acela, ce mai stiti ce sa pot flosii sa fac flow? happy

Multumesc anticipat :X
Dau fundita puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| MariaIuliaZana a răspuns:

Poti intra cu contul tau pe facebook

| Yssa996 explică (pentru MariaIuliaZana):

Intru tot timpu de pe facebook straight face

| Hartan_Jonit_1961 a răspuns:

Pai joc si eu te-as putea ajuta cat de cat
ma cheama Romania000

| Yssa996 explică (pentru Hartan_Jonit_1961):

Te adaug acum la prieteni..si putem vorbii acolo? puppy dog eyes

| Hartan_Jonit_1961 a răspuns (pentru Yssa996):

Da putem tiam aceptat pr si acum trebuie doar sa intri in data de 8/5/2012 adica azi nu o sa fiu on.mai multe motive cel principal e ca o sa fie un drum lung pana la Bucuresti de la plaja intru maine pe la 12 - 13 sau chiar 5- 6 noaptea