| Denisa233 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog frumos? Nu stiu de ce dar nu-mi merge sunetul nici la boxe, nici la casti.sad In mod normal ar trebui ca la " Sound" sa fie bifate iconitele "Spekers" si "Headphones" cu un vazut verde insa mie imi apar cu cate o sageata rosie indreptata in jos. Stie cineva cum as putea rezolva aceasta problema? Va rog, chiar nu am nici cea mai mica idee.sad

3 răspunsuri:
| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns:

Err... Ce windows ai, e important sa stiu, si doar daca ai cumparat din magazin, ce model ai de stii tu, calculator(daca il ai la mana a 2-a nu are rost sa imi dai doar modelul, ci si modelul de placa audio)?
Te rog... contraza!

| Denisa233 explică (pentru AlexandruAdrianPetrovschi):

Windows 7 iar calculatoru nu e la mana a2a sad

| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns (pentru Denisa233):

Atunci cauta drivere pe internet pentru placa ta auio, si pentru versiunea ta de windows, daca l-ai cumparat din magazin ar trebui sa stii ce model de placa audio ai