| dany3la a întrebat:

ma puteti ajuta?
Vreau sa joc cateva jocuri yahoo dar trebuie sa le downloadez. Le joc 60 de min apoi spune ca trebuie sa platesc nu stiu cati euro pe luna ca sa il pot juca.Ma puteti ajuta sa obtin nu stiu ce cheie ca sa pot juca acele jocuri fara sa platesc. Multumesc din suflet.

2 răspunsuri:
| adrianraspunde20din24 a răspuns:

Nu iti trebuie bani decat iei numele jocului scrii pe google si dupa el scrii download full si il descarci si te joci cat vrei, cu placerewinking! imi dai te rog funda?

| adrianraspunde20din24 a răspuns:

Cp din nou