| DeeaDeea95 a întrebat:

Buna,mai demult am jucat un joc amuzant si as vrea sa stiu cum se numeste fiindca eu am uitat, in joc erai un om mai tanar si trebuia sa ii faci lucruri rele unui om mai batran si gras cum ar fi:sa pui sapun pe jos si sa alunece sau sa mazgalesti tablouri sau sa ii schimbi samponul cu lipici dar fara ca el sa te prinda, personajul cu care trebuia sa joci avea parul maro si o bluza cu albastru iar batranul era cu un maieu alb si cu pantaloni gri parca si avea ochii mai inchisi cu nu prea mult par in cap...
Va rog ajutati-ma, primul raspuns bun ii voi da fundita si felicitari! ^_^

Răspuns Câştigător
| FlashDemon a răspuns:

Vecinul meu din iad se numeste jocul (in engleza neighbours from hell)

3 răspunsuri:
| kid69 a răspuns:

Neighbours from hell big grin

| Dragos_Fagaras_1996 a răspuns:

Neighbour from hell, clar.

| AndyAndrei22 a răspuns:

Sau simplu doar scrii vecinul