| me1oo a întrebat:

Buna mai demult jucam un joc cu masini, il aveam in pc, era cu curse dar asa mai de copii,, puteam sa joc in 2 jucatori, masinile erau un pic mai ciudate ca si cele din fred flinstone puteai sa zbori cu masina, stiu ca era o masina roz, una cu doi oameni mai ciudati, daca stiti cumva jocul spuneti-mi va rog, funa si voturi

2 răspunsuri:
| Danoninooo a răspuns:

Ăsta e sigurl jocul GTA! Dacă puteai să zbori. thinking Aşa creed.happy

| me1oo explică:

Nu e GTA big grin si am zis e ceva gen fred flinstone, dar mersi oricum