| AddywOw a întrebat:

Mai nou ma joc Metin2NR, si as vrea sa il infrang pe "Azrael".As vrea sa stiu si eu ce bonusuri trebuie sa imi pun pe iteme ca sa ii dau dmg mare. Cel mai bun raspuns primeste FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| stefan350 a răspuns:

Pentru mobi (adica monstrii) se pune anti monstrii la bonusurile 6/7 daca sunt in acel metin care te joci daca nu pune semi-human fiindca si aceasta abilitate (Semi-Human) da Strenght + si asa ai putea sa-l infrangi pe Izrael daca nu cheama si un Shaman cu tine pentru Buff dar sa aiba INT(Inteligenta) mare Funda?