| Pepe22 a întrebat:

Buna
mi-am cumparat un gta iv si nu imi citeste al doilea disc.
imi poate da cineva o copie cu ce contine al doilea disc prin email la aceasta adresa : sebastianfierforjat@yahoo.com

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu e nevoie sa iti citeasca nici un disc. Iei frumos serialul de pe disc si il activezi pe Steam si gata.

| Pepe22 explică (pentru KodrutZ):

Cum adica?
ca al doilea disc nu merge deloc, cand il pun e ca si cum nu e.

| KodrutZ a răspuns (pentru Pepe22):

Nu te intereseaza sa mearga discurile, te intereseaza serialul original de pe carcasa, atita tot. Activezi serialul pe Steam si downloadezi jocul direct pe Steam, nu mai stai sa te coiesti cu discurile. Eu chiar cind cumpar discuri le iau asa, de colectie. De exemplu am cumparat Heroes VI Complete mai recent, era vreo 40 RON la Media Galaxy, si nici macar nu m-am atins de el sa il instalez de pe discuri - am activat serialul pe clientul Origin si l-am instalat direct cu ala.

| Pepe22 explică (pentru KodrutZ):

Si steam de unde il iau?

| KodrutZ a răspuns (pentru Pepe22):

Jeezus! Auzish de Google? http://store.steampowered.com/

| Pepe22 explică (pentru KodrutZ):

Si dupa ce fac rost de steam ce trebuie sa mai fac?

| KodrutZ a răspuns (pentru Pepe22):

Sfinte cremvusti! TU INTELEGI LIMBA ROMANA? Uite ce am scris mai sus - "Activezi serialul pe Steam si downloadezi jocul direct pe Steam, nu mai stai sa te coiesti cu discurile."