| Daniel55 a întrebat:

Mi-am descarcat Runes of Magic acum cateva zile. Cand intru in joc si imi pun numele si parola imi spune nume si parola eror. Ce sa fac? Stiu ca trebuie sa-mi activez contul dar nu mi-a dat linkul de activare. Funda!
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| timioros a răspuns:

Si eu acum cateva zile am inceput sa joc si mie mi-a mers contul incearca sa-ti faci altul. daca merge si joci runes of magic da-mi un mesaj pe TPU.bafta.

| Daniel55 explică (pentru timioros):

Mi-am facut alt ID si a mers! Dar cand intru tot imi da aceeasi chestie! Timioros spune-mi de unde ai descarcat Runes of Magic adica ce site! Iti dau funda daca imi spui!

| RadoY a răspuns:

Poate, este jocu'l inchis.

| Daniel55 explică (pentru RadoY):

Nu cred ca este inchis!