| AndreyIstetul a întrebat:

Mi-am facut un server de Travian cu rate 1.000.000x, azi sau maine il pun pe host, dar am o mare problema: Nu pot accesa panoul administratorului. Nici cu numele adminului, nici cu Multihunter, nici gol, nici cu nimic. Ajutati-ma, va rog. Poate nu scriu bine? Cum sa fac sa reusesc sa intru?

3 răspunsuri:
| AndreyIstetul explică:

Buna. Nu, ce ai spus tu n-are nicio legatura.
Am rezolvat. Mi-am acordat din baza de date drepturi depline pe un cont nou si a mers sa ma loghez si in Panoul de Admin. Din pacate nu prea are prea multe chestii. Mai bine zis nimic care nu stiam sa editez din baza de date.

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Salut pai nu sunt sigur daca zic corect dar depinde cum ai facut travianu ai facut site-u etc... Sper ca n-am zis o tampenie totala dar cat de cat ma pricep sper ca te-a ajutat

| keloo2oo7 a răspuns:

Ne dai linkul?