| Marin46 a întrebat:

Buna mi-am luat dirt 2 tptb si cand imi apare un scris cu galben:install, sa schimb locatia si mai jos zice selection:si cand scriu acolo D:\jocuri\dirt2 si dau enter dispare ceam scris cine imi zice cum sal instalez repede! FUNDA

2 răspunsuri:
| CryFar a răspuns:

Nu mai faci imaginea cu deamon tools dezarhivezi arhiva intri unde ai dezarhivat intri in setup.exe si o sati mearga. succes

| Marin46 explică:

Nati inteles deci cand dau pe setup.exe e ca la skulptura daca stii dai space asa si cand scriu acolo unde vreau sa se instaleze dau enter si se sterge ce-am scris