| ramonika98 a întrebat:

Mi-am reprogramat PC-ul si a trebuit sa descarc din nou Mt2 BlackNight si de fiecare cand vreau sa il deschid imi arata:"The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application."
Si nu stiu ce sa fac crying l-am descarcat de vreo 5 ori si tot nu mg crying

Răspuns Câştigător
| Maruu a răspuns:

Baga ok si bagati windous 7 si o sa vezi cati merge ca si mie nu mi-a mers. Funda? Te rog ca am putine!

2 răspunsuri:
| Alex_9218 a răspuns:

E de la antivirus. opreste antivirusul si va merge.

| ramonika98 explică:

Nu am antivirus