| Anonimul3315 a întrebat:

Multi probabil stiti de jocul uimitor minecraft. Unii poate chiar ati auzit de pachetul de vreo 50 de moduri numit technic pack. Vreua sa va rog sa-mi spuneti de ce nu imi merge technic pakul.Eu mi l-am pus dar cand deschid minecraftu imi arata black screen(ecran negru). ajutati-ma va rog. ziceti-mi ce are. Funditabig grin.Si voi copii de 9 ani taceti! Nu mai bagati raspunsuri rautacioase si tampite doar ca vreti sa va bage lumea in seama! Va rog raspunsuri serioase.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minecraft? uimitor pe draq. E cel mai tampit joc.

| nailui21 a răspuns:

Ii prea slab pc tau.Asa am patit si eubig grin

| Anonimul3315 explică (pentru nailui21):

Poi la ce te referi? La placa video, hard disk, windosul? Ca Hard diskul e bun, placa video e chiar perfecta iar windosul ce sa mai zic? Tu ce ai imbunatatit pentru a merge?