| lunathemoon a întrebat:

nu stiti niste jocuri in care sa-ti faci cont fara batai sichesti de astea. si sa fie in romana. daca webkinz dati-mi si un cod va rog! am cont pe howrse, zoomumba si lady popular. zice-timi despre ce este jocul de care imi ziceti.

Răspuns Câştigător
| Dyana1000 a răspuns:

Farmerama este un joc creat de bigpoint.com la fel ca si zoomumba, deci grafica este cam la fel. In acest joc trebuie sa plantezi si sa obti diferite recolte, sa cresti animale, sa-ti valorifici produsele la piata, obtinand bani, sa-ti infrumusetezi ferma si sa participi la diferite activitati.
Alt joc este pandanda. In acest joc, ai un ursulet panda pe care il imbraci si il hranesti. Scopul jocului este de a indeplini cat mai multe sarcini pentru a inainta in nivel.

| lunathemoon explică (pentru Dyana1000):

Dar pandanda este pe romana?

| Dyana1000 a răspuns (pentru lunathemoon):

Nu, este in engleza.

| lunathemoon explică (pentru Dyana1000):

Pacat