| TropicalSun a întrebat:

Nu stiu sa descarc Metin2 gx( mi-am facut cont, deci asta nu-i o problema) dar chiar nu stiu sa-l descarc.
Puteti sa-mi dati informatii detaliate cum anume sa procedez?
daca se poate cat mai repede va rog!
fundita:X:X:X:X.

2 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Pai normal ca nu stii sa-l descarci si nici macar sa scrii corect gramatical. concluzia? ai pana in 12 ani. la varsta ta eu invatam si uite ca am ajuns sa am salariu 30 de milioane in mana lucrand doar ca un asistent medical.

| TropicalSun explică:

In primul rand 30 de miliane e un rahat... daca ai avea dupa 100 miliane ar fi ceva
In al doilea rand, am 14, si s-o vad pe ma.ta daca scrie corect
In al treilea rand, eu am cerut ajutor, nu critici la adresa mea sau a varstei mele.

Asa ca du-te in pusca mea de necioplit sarantoc cu 30 de milioane pe luna.