| CinevaCandvaUndevaEu a întrebat:

O cunoștință și-a schimbat telefonul și nu mai poate intra pe contul său de Facebook. Nu mai știe parola de la contul de Facebook, doar email-ul și nici parola de la contul de email nu o mai știe (asta în cazul în care alege să-i trimită un cod de resetare a parolei prin email) iar acesta era singurul mod prin care se conecta la contul de Facebook. Pe nr. de telefon nu merge și nici pe o alta adresa de email. Aveți idee cum își poate recupera contul?????‍♀️????‍♀️ Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| adyurs a răspuns:

Din păcate nu, am patit la fel si nu am reusit. Incearca sa iti re setezi parola de la e-mail