| KirigayaKirito a întrebat:

o intrebare mai stupida dar cine joaca s4League, va merge jocu? Mie mi se incarca tot pana la game watcher si cand trebuie sa porneasca jocu pur si simplu nu se intamplat nimic.E de la server?(adica nici in joc nu imi intra.) sau oi avea eu probleme cu pc-ul?thinking

9 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Cam cat astepti dupa ce se incarca HGWC? Dureaza ceva timp pana se incarca. Daca nu se deschide nici dupa 1 min, da un ticket la Alaplaya sau contacteaza-i pe chat, sigur te vor ajuta.

| KirigayaKirito explică (pentru Rockerul23):

Pai acum nici sa-l descarc nu mai merge.of of..mersi oricum

| KirigayaKirito explică (pentru Rockerul23):

De acolo l-am tot luat..adica de pe site-ul oficial.dau save, intru in el si nu se instaleaza deloc.sad

| Rockerul23 a răspuns:

Pai,ala de pe siteul official e cam bugat...
i-al de aici, se ia tot clientul in aproximativ 4 min:
http://free2play.chip.de/s4-league/

| KirigayaKirito explică (pentru Rockerul23):

Pai de pe site-ul ala ma trimite pe site-ul oficial laughing.Mi-am instalat windowsu din nou sa vad daca merge big grin

| Rockerul23 a răspuns:

Dai click pe "Download jetzt starten"
si dupa pe "S4 League jetzt herunterladen (622MB)"

| egidiu a răspuns:

Mi-e imi intra poate ai niste virusi? poate nu stiu

| KirigayaKirito explică (pentru egidiu):

L-am instalat din nou si tot nu porneste crying