| T0xikBarbie a întrebat:

Buna` happy.
Poa` o fi cam stupida intrebarea da` no = )).
Am jucat mai demult un joc online. Erai o dadaca si trebuia sa ai grija de niste copilasi (bebelusi) de vampir, ciclop si nu mai stiu ce erau thinking
Trebuia sa ii schimbi, sa ii pui sa se joace, sa ii pui sa doarma. Fundo0i!; o3 `

3 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

Jocu lse cheama daycare nightmare si nu e online il poti juca pe tot full instalat
uite aci (iti trebuie winrar sau winzip){e 2 nu 1}
http://www.filesonic.com/......nsters.rar

| T0xikBarbie explică:

@dora434pink. Da, acum ca ma gandesc, jocul era descarcat thinking

| dragutza_6946 a răspuns:

Nu stiu incearca sa scrii,, jocuri cu dadaca si bebelusii vampiri"sau ceva de genu. fundita?