| ZmeuricaRozzBombon a întrebat:

poate sa-mi spune si mie cineva de ce mi s-au sters toate contactele de pe messenger?
Cum pot sa le recapat?
FUNDA!
URGENT!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Vezi ca le ai la Address Book. Daca nu sunt acolo, le-ai pierdut de tot. Noroc.

| ZmeuricaRozzBombon explică (pentru Trynda):

Multumesc! crying din pacate nu le mai am nici acolo. Nu stiu de ce. crying

| Trynda a răspuns (pentru ZmeuricaRozzBombon):

Pai cred ca a fost selectat si "Delete from address Book, too". Nu are nimic, daca cineva iti da vreun mesaj ii poti adauga la loc. big grin Nu plange.

| ZmeuricaRozzBombon explică (pentru Trynda):

Multumesc :*

| cyalexander a răspuns:

Ti s-au sters? Ori o fi un glitch de la messengerul tau, ori ti s-a hackat contul, in caz in care trebuie sa contactezi relatii cu clienti.