| Gramatic_Cristian_1990 a întrebat:

Buna prieteni TPU. As dori si eu un ajutor din partea voastra. Am un laptop bun Asus _ i7 4700 HQ, Ge Force GTX 760 M, 16 GB RAM, dar imi merge FIFA 15 in reluare, sacadat, indiferent cum as da rezolutia sau sa dau totul la minim tot asa merge, nu inteleg ca restul jocurilor gen Battlefield 4, Call of Duty Advanced Warfare merg pefect totul la maxim, iar FIFA 15 sacadat rau. Va rog daca ma puteti ajuta! Va multumesc!

2 răspunsuri:
| DjNick112 a răspuns:

Poate din cauza windowsului, trebuie sa ai 7 pe 64 bit

| Kreefy a răspuns:

Trebuie Windows 7 pe 64bit...
Fifa 15 este cumparat sau este luat de pe internet?
Nu ar putea fi o alta problema pentru ca procesorul, placa video, ram te duce..si Fifa 15 cere mai putin decat Battlefield 4...