| TurnOn a întrebat:

Pt cei care joaca metin2 daca ai evantai mantuire +9 am auzit ca se poate transforma in evantai demon! e adv? daca da...cum?

2 răspunsuri:
| animale a răspuns:

Eu zic ca e adevarat tatal meu se joaca metin 2 si ma enerveaza la culme jocul asta nu prea stiu multe dar zic cai adevarat. merit funda ca nu am nici una sau o sa primesc hai te rog frumos

| AndraXD a răspuns:

Didi da este pur adevaratbig grin ca evantaiul mantuire face parte din categoria armelor epice
Iti trebuie urmatoarele iteme pentru al transforma:
-1xPANFLET
-2XPERGAMENT BINECUVATAT
Binenteles ca toate epicele se fac la Tyraxbig grin
Pe ro mai pot face din cutite dragon+9 cutitele epice nensufletite
Sau din sabie batalie+9 Sabie triton sau Sirius depinde daca e privat sau Ro

Iti trebuie aceleasi iteme pentru transformare la fiecare