| cocp a întrebat:

Buna,recent acum 2 trei zile am creat un server de cs 1.6 respectiv modul deathrun si acum sunt in cautare de o comunitate recent am vazut una si cand am intrat in ts iei erau niste neseriosi, care se ban-au aiurea am 16 ani si astept raspunsuri poate unu din voi sunteti moderator sau cv si ma puteti ajuta cu niste pluginuri server e hostat zeroping

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

CS 1.6. nu mai e asa de popular ca odata... E greu sa faci comunitate stabila acum.