| crynutza34 a întrebat:

Se poate sterge un joc din lista de jocuri de pe facebook? Daca da, cum?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU! Cum sa stergi un joc de pe un site care nu este al tau? Ce s-ar intampla daca toti am sterge ce-am vrea de pe Facebook? Nu poti!

| Willson34 a răspuns:

Hello da se pot serge jocurile de pe facebook le deschizi lista pe toate si in partea dreapa iti apare un x si dai pe el si iti deschide o fereastra unde setez never si gata big grin

| Willson34 a răspuns:

Hi! Se pot sterge jocurile de pe facebook deschizi lista ta de jocuri adica apesi pe link-ul mai multe si o sa vezi in dreptul joculu in partea dreapa o sa iti apara un x si dai pe el dupa aceea iti apare o fereastra care o sa ai niste setari si setez NEVER cam asta este tot