| klaudya13 a întrebat:

Ce teme de site-uri ar fi cautate dupa parerea voastra? Vreau sa fac un site dar nu stiu pe ce tema sa il fac,nu imi vin idei. Va rog daca aveti idei, impartasitimile.

Răspuns Câştigător
| Zorec a răspuns:

Se cauta, IT (Smartphone-uri, PC-uri, si tot ce tine de electronica), Fashion (Trenduri din prezent si ultimi ani), si cam atat imi vine in minte deocamdata. Daca vrei detalii despre una din ele, scrie-mi pe privat.

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Vezi despre ce iti face tie placere sa scrii - degeaba faci site de IT daca nu te pricepi :)
Ca si platforma iti recomand www.ucoz.ro - e destul de usor de folosit si-ti ofera destul de multe posibilitati.