| florinert123 a întrebat:

Buna seara cum deblochez nivelul 2 la nfs underground 2 am facut toate cursele la nivel 1 si acum nu mai am nici o cursa de facut nu imi mai apare pe harta decat garajele si celelalte shopuri dau funda pentru raspuns

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut si cursele cu JEEP-uri?

| BlaDe17 a răspuns:

Pai trebuie sa tunezi masina la maxim, du-te la shop-ul verde si pune-i dintre ultimele accesorii, la shop-ul galben tot ce poti, sa ii faci visual rating cat mai mare.
Si mai poti sa te intreci cu masinile din oras, cand trec pe langa tine si apare in colt dreapta sus ceva (numai stiu ce apare) apesi enter si te intreci impotriva lui.
Sper ca te-am ajutat happy