| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara.Deci, clanul meu de pe un joc a fost furat acum aproape 3 luni de niste voluntari ai acelui joc iar adminii, bineînțeles ca i-au crezut pe ei.Acum că am intors toata comunitatea împotriva lor, mi-au înapoiat clanul.As vrea sa fac acele persoane sa iasa de buna voie din clan, nu sa scape doar cu un kick. Vreau sa le fac sa simta ceea ce am simțit si eu.

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Revenge is a dish best served cold
Klingon proverb
Qapla'!

PS nu stii ce inseamna "Qapla'!"... google the SHlT out of it!