| Ferii a întrebat:

Buna seara mi-am cumpărat un laptop nou din altex de la HP free dos si i-am instalat Windows 11 pe el insa imi cere când să-l configurez sa ma logez la o rețea wifi dar m-ai întâi trebuie sa downloadez driverul pentru network însă nu are port ethernet ce să-i fac că ma chinui deja de 3 ore sa găsesc soluții dar nu găsesc si nu pot să sar peste ca imi cere neapărat
Dau funda!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Windows 11 are drivere universale, ar trebui sa te poti conecta si pe wireless din optiuni.