| anonim_4396 a întrebat:

happy Pentru cei care joaca metin2 steel,
Stiti de unde pot face rost de armuri de lvl 61 ca sa le evoluez?
Funda.

Răspuns Câştigător
| dinuradu a răspuns:

Cel mai usor se fac in Taramul Bosilor Demonici (de la lvl 130)... Acolo e ripperul la care pica lada. Din lada pica multe chestii printre care foarte des si armuri de 61 (dga-uri). Acolo mai e si dragonul rosu la care pica niste accesorii si dragonul albastru din care pica papuci de flori (din care faci marmura). Mai e inca un boss din padure dar nu stiu cum se cheama. Sper ca te-am ajutat!