| anonim_4396 a întrebat:

( Scuza`ti categoria, nu stiam unde sa pun ). Am dezinstalat Yahoo Messenger si in folderul lui din Program Files ( cand era deja instalat ) " am ascus " un document Word si cateva poze. si cand am dezinstalat Yahoo Messenger mi-a disparut tot ce " ascunsesem "cum as putea sa le recuperez? Va multumesc! O seara buna!
Am uitat sa specific asta s-a intamplat acum jumatate de an. Eu am fost plecata din tara, si sora mea a dezinstalat Messengeru`l fara sa stie ca eu aveam ceva acolo. big grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa-i o Restaurare de Sistem ->Start ->Run ->System Restore si da timpul inapoi inainte de dezinstalare!