| TheVampireDiaries2NE1 a întrebat:

Stiti vreun site de modificat poze gen picmonkey? Imi placea la el ca puteam sa-mi pun pozele mele, sa le decupez cand vreau, etc. Adica pe o poza aleasa, sa adaug si alte poze big grin. Acum trebuie sa platesc pe acel site daca vreau sa adaug pozele mele si sa le tai asa ca nu mai am ce face sad Sunt si alte site-uri pe care le stiu la care poti decupa, dar dupa ce decupezi, nu mai poti taia nimic dupa sad

Răspuns Câştigător
| IonutzzaRalucutzza33 a răspuns:

Pizap,Desenatori.com (asta nu poti decupa,etc, doar desena picta.winking ), Pic Joke, imi kimi. ro, photofunia, compicnik.com,blingee.com, pixer.uswinking