| Kosminutza12 a întrebat:

Buna seara TPU! Mai demult am jucat si eu Metin 2 RO, dar mi-am sters contul si jocul de pe laptop fiindca tot timpul cand jucam laptopul isi dadea singur restart. Si am muncit atat de mult sa ajung la nivelul 40... sad Aveam de toate : iteme foarte bune, cal armat, propria breasla! Si m-am lasat din cauza ca nu am vrut sa -mi bage virusi pe laptop... sad
Voua, celor care joaca Metin 2 RO vi se intampla asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la virusi! Laptop-ul tau nu suporta jocul, e prea slab laptop-ul! Incearca sa joci pe calculator, sau pe un laptop mai bun! Jocul nu e virusat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu am lv 75 si 92

| Kosminutza12 explică (pentru anonim_4396):

Si oare mie de ce mi se intampla asta? sad

| Kosminutza12 explică (pentru anonim_4396):

L-am decarcat din nou si am reinceput sa joc! happy Voi ajunge departe!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kosminutza12):

Nu e de la virusi! Laptop-ul tau nu suporta jocul, e prea slab laptop-ul! Incearca sa joci pe calculator, sau pe un laptop mai bun! Jocul nu e virusat!

| Kosminutza12 explică:

As dori sa ma reapuc de joc, dar mi-e frica sa nu mi se viruseze laptopul daca il descarc din nou... Voi ce ma sfatuiti sa fac?

| Kosminutza12 explică:

Nu ma ajuta nimeni? crying sad