| robert980 a întrebat:

Buna seara TPU tocmai am primit CM pe un metin si sunt ninja,si vreau sa stiu niste comenzi pentru cele mai tari pumnale, kinguri, ape. Vreau cat mai repede raspunusl.dau Funda si trimit felicitari care raspun este bunwinking

1 răspuns:
| C0olmonkey a răspuns:

Salut!
Ti-am pregatit eu 3 liste de comenzi:
1- Sunt niste poze cu iteme, denumirea pozei este codul itemului (pentru a obtine itemul scrii: /i cod)
2- Lista cu iteme dar de data asta in scris.
3- Alte comenzi care le aplici pe playeri (ban / kick etc.) sau in joc (adica sa faci zi/noapte sa faci sa ninga, etc.)

http://www.fileshare.ro/e30031253

Fisierul este.rar (il deschizi cu WinRAR) si NU are virusi, il poti descarca cu incredere.

Funda daca te-am ajutat (sa imi dai si mie site-ul metinului deoarece caut un metin frumos).